ul. Gdańska 45 Łódź pn-pt 8:00-18:00 sb 9:00-14:30 druk@mascopy-gdanska.pl 42 630 12 69 514 667 524

Usługi i cennik

Nasza drukarnia to rodzinna firma, która działa na łódzkim rynku od 1997 roku. Dzięki dużemu doświadczeniu oraz nowoczesnemu parku maszynowemu oferujemy kompleksowe usługi w zakresie:

Na bieżąco śledzimy rynek oraz rozszerzamy swoją ofertę, tak aby sprostać oczekiwaniom Klientów. Dynamiczna, zgrana kadra nie boi się wyzwań, umie pracować pod presją czasu i realizować nawet zamówienia „na wczoraj”. Dzięki dużemu zaangażowaniu całego zespołu gwarantujemy szybkie i solidne wykonanie powierzonych zadań. Obsługujemy zlecenia prywatne, dotyczące druków niskonakładowych (najczęściej druki cyfrowe) jak również duże zlecenia komercyjne np.: druk offsetowy, druk wielkoformatowy, projektowanie oraz składanie i kompletowanie materiałów poligraficznych.

Wieloletnie doświadczenie daje nam możliwość doradzenia najlepszych, sprawdzonych rozwiązań, które nie tylko pozwolą na szybką realizację zleceń ale również zapewnią uzyskanie satysfakcjonujących cen druków i skanów.

W ramach współpracy oferujemy również możliwość wystawienia faktur zbiorczych i przelewowych z odroczonym terminem płatności, odbiór oraz dowóz materiałów pod wskazany adres lub wysyłka kurierska.

 

Mas Copy

Jak do nas trafić?

ADRES
Gdańska 45;
90-729 Łódź