Skanowanie

Na czym polega skanowanie?

Skanowanie Łódź to usługa, która pozwoli Państwu na przesłanie fizycznego dokumentu np. zdjęcia lub projektu budowlanego do pliku cyfrowego (możliwego do odczytania przez komputer) w krótkim czasie i z zachowaniem jego pierwotnej jakości. Oferujemy bezpośrednie przesłanie zeskanowanych materiałów do klienta na przykład drogą poczty elektronicznej lub zapisanie na nośniku fizycznym takim jak pendrive, płyta CD, DVD.

skanowanie łódź 2

Skanowanie

Nasze usługi

Oferujemy państwu szeroki wachlarz opcji skanowania dokumentów kolorowych lub czarno-białych w formatch od A6 do A0+ (maksymalna szerokość skanowania to 110 cm). Wykonujemy zlecenia hurtowe oraz pojedyncze. Do naszych kompetencji należy między innymi skanowanie książek, dokumentacji technicznych i ponowne kompletowanie ich w projekcie cyfrowym (z możliwością zapisu w wielu różnych formatach), a także skanowanie zdjęć z zachowaniem kolorów, nasycenia i jakości.
W zależności od rodzaju zlecenia, skany wykonujemy automatycznie lub ręcznie.

skanowanie łódź

Skanowanie wielkoformatowe

Zgodnie z potrzebami naszych klientów, oferujemy możliwość wykonania skanów wielkoformatowych dowolnych materiałów (np. map, planów architektonicznych, planów miasta, projektów budowlanych, plakatów i banerów) w rozdzielczości do 1200 dpi. Na życzenie zlecającego istnieje możliwość obróbki graficznej zeskanowanego dokumentu przed odebraniem finalnej wersji. W takim przypadku cena pracy ustalana jest indywidualnie.

Skanowanie książek i dokumentów wielostronicowych

Za pomocą specjalistycznego sprzętu jesteśmy w stanie zeskanować Państwa materiały w nieinwazyjny sposób. Książki o grubych grzbietach, zszyta dokumentacja lub różnego rodzaju papiery, które nie mogą zostać rozdzielone, dzięki profesjonalizmowi naszych pracowników nie ulegną zniszczeniu.
W zależności od wymagań klienta plik może zostać zapisany w formacie graficznym (np. JPG) lub tekstowym z możliwością edycji (np. TXT lub DOC).