Plotowanie

Druk solwentowy

Drukarnia wielkoformatowa Łódź posiada w swojej ofercie również wydruki solwentowe, które znajdują zastosowanie przede wszystkim w reklamie. Za pomocą plotera atramentowego jesteśmy w stanie utworzyć świetnej jakości banery, materiały stosowane na billboardach, roll-upy, czy też naklejki reklamowe na szyby pojazdów i magnesów na karoserię.
Dokumenty wykonane za pomocą techniki solwentowej są odporne na nieprzyjazne warunki atmosferyczne, w tym deszcz lub niskie i wysokie temperatury.

Druk wielkoformatowy Łódź wykonujemy za pomocą maszyn zwanych ploterami wielkoformatowymi.

druk wielkoformatowy łódź - solwent

Plotowanie

Plotery

Ploter wielkoformatowy to urządzenie, które umożliwia wykonanie druku w niestandardowych wymiarach (np. A1, A1+). Plotowanie Łódź to usługa gwarantująca wydruk najlepszej jakości. Używając sprzętu najnowszej technologii, pochodzącego od sprawdzonych marek, umożliwiamy klientom stworzenie niepowtarzalnych materiałów.
Nasze usługi stały się szczególnie popularne w środowisku artystów i fotografów, którzy pracują z dużymi formatami na co dzień. Zapewniamy zupełnie wyjątkową jakość wydruku. Jesteśmy w stanie wykonać reprodukcje zdjęć z wiernym odwzorowaniem kolorów, zapadające w pamięć banery reklamowe, a wykorzystywane przez nas sprzęty umożliwiają wykonywanie wydruków w bardzo krótkim czasie.
Nasze plotery pracują w trybie kolorowym i czarno białym, w wysokich rozdzielczościach i na różnych podłożach.

plotowanie łódź

Druk wielkoformatowy — dla kogo?

Do najczęściej wykonywanych w tej technice zleceń należą różnego rodzaju postery, plakaty, tablice reklamowe, roll-upy i banery, nadruki na foliach oraz naklejki.
W ostatnich latach dużą popularnością cieszą się naklejki drukowane na foliach samoprzylepnych i przyklejanych na pianki które wykorzystywane są przez studentów do wizualizacji prac zaliczeniowych. Możliwy jest także wydruk na wysokiej jakości papierach idealnie nadający się do drukowania wszelkiego rodzaju posterów m.in. na konferencje czy zaliczenia dyplomowe.

druk wielkoformatowy łódź

Drukowanie na folii

Nadruk może zostać wykonany na trzech rodzajach folii: z połyskiem, matowej lub przezroczystej.
Powszechnie stosowanym w druku na folii zestawem kolorów jest przestrzeń CMYK. Należy mieć na uwadze, że nie jest w niej stosowana barwa biała, dlatego wszystkie elementy tego koloru nie będą widoczne na wydruku.

Druk na folii — dla kogo?

Drukowanie na folii Łódź to oferta zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dużych przedsiębiorstw. Wykonujemy najlepszej jakości druki, które mogą zostać wykorzystane:

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i klientów indywidualnych.