Ksero

Czym jest kserografia?

Kserografia to technika powielania i utrwalania kopii danego dokumentu (najczęściej obrazu, rysunku, zdjęcia lub tekstu). Podłoże kserowanego dokumentu musi spełniać określone warunki techniczne, w zależności od wykorzystywanego sprzętu.
Najpopularniejszymi nośnikami stosowanymi obecnie są papier, folia czy płótna. Dzięki nowoczesnym technikom i rozwojowi sztuki kserograficznej możemy utrwalać kopie na materiałach takich jak folia (na przykład samoprzylepna lub przezroczysta),

ksero łódź czarno białe

Ksero

Usługa ksero

Specjalizujemy się w kopiowaniu różnego rodzaju dokumentów: zaczynając na rysunkach technicznych, przez schematy lub mapy, aż po książki i materiały wielostronicowe, które wymagają dużych nakładów cierpliwości.
Odpowiednio wykwalifikowani pracownicy to gwarancja profesjonalnie wykonanych kserokopii. W krótkim czasie jesteśmy w stanie nie tylko odwzorować Państwa materiały, ale i zabezpieczyć je w odpowiedni sposób.
Nasze kserokopiarki to specjalistyczny sprzęt nowej technologii, który wykonuje precyzyjne, dobrej jakości kopie. Dzięki ustawieniom urządzeń jesteśmy w stanie dowolnie modyfikować kserowany materiał: wybierać interesującą klienta część dokumentu, zwiększać lub zmniejszać jego format, zmieniać kolory kopii i wiele, wiele innych.

ksero łódź czarno-białe

Jak kopiujemy?

Nasze usługi podzielić można ze względu na format wykonywanych kopii (małoformatowe, wielkoformatowe) oraz kolor wydruku (kolorowe i czarno-białe).
Ksero Łódź oferuje najwyższą jakość otrzymywanych materiałów: bez względu na nakład projektów lub ich specyfikację, wszystkie zlecenia wykonywane są z należytą uwagą i dokładnością.